פרסום בגוגל - KGS | פרסום באינטרנט - פרסום באתרים
 

המפתחות להצלחת העסק שלך. 

KGS - שותפים מוסמכים של Google
 
פרסום בגוגל

טלפון: 08-946-2777
סיכום השנה ביוטיוב, שנת 2012 - סרטון מיוחד.  |  1.2 טריליון חיפושים. 146 שפות. מה חיפש העולם בשנת 2012?  |  סיפור הצלחה: 5 בלונים.  |  יתרונות הפרסום בגוגל  |  הצלחות שיווקיות ב 2011  |  סקר צרכנים - 2012 - שנת הפרסום המקוון  |  


מקצוען פרסום בגוגל מחיר טוב !


 
דף הבית >> פרסום באינטרנט
 
   @ פרסום באינטרנט
 
פרסום באינטרנט הוא פרסום יעיל וחובה לכל עסק אשר שואף לשמור על קיומו   ולהרוויח יותר! 

רוב האנשים שהם הלקוחות הפוטנציאלים שלך, מחפשים בעיקר באינטרנט מוצרים או שרותים.
וכדאי מאוד שהם ימצאו את מבוקשם דווקא אצלך.

 
לקוח יכול בלחיצת "קליק" על העכבר, לקבל מידע, להשוות מחירים, להתעניין ולבדוק איכויות ולקבל באותו הרגע את ההחלטה ליצור קשר עם העסק שלך ולסגור עסקה.


וכך עובד פרסום יעיל באינטרנט: אמנם ישנן דרכים רבות לפרסם באינטרנט אך הדרך היעילה והנפוצה יותר היא פרסום במנוע החיפוש Google כי שם זה פועל לטובת כולם כך:
 
לקוח מקליד במנוע החיפוש מילים או ביטויים הקשורים לעיסוקך, לדוגמה:


 
הביטוי "סלון עור" או ביטוי כמו "משלוחי פרחים בתל אביב
 

אנו באמצעות פרסום בגוגל, נדאג כי מנוע החיפוש יציג לפניו מודעה שלך עם תוכן שיווקי על סלון עור או משלוחי פרחים בתל אביב וזאת בהתאם לחיפוש שלו, שתעודד אותו להקליק עליה ולהגיע לאתר האינטרנט שלך.


כך הדבר גם לגבי אתרי האינטרנט בהם הלקוח מבקר, אם זה בפורום כלשהו, בבלוג, באתרי אינטרנט בחו"ל, ביוטיוב ובפייסבוק. באפשרותך להציג לפניו מודעות "באנר" - מודעות טקסט, תמונה או וידאו.כתוצאה מכך, הלקוח מוצא את מבוקשו ומאושר. המפרסם ביצע מכירה ללקוח ומאושר. וגוגל מאושרים כי הן הם קיבלו תשלום על הפרסום, כך למעשה כולם מרוויחים. (כמה פשוט!)


פרסום באינטרנט
 אינו מסתכם רק ב - פרסום במנוע החיפוש Google. באפשרותך לפרסם באינטרנט גם באתרי חדשות ותוכן שונים, פורומים, פורטלים, לוחות יד 2 ובאתרי פרימיום מובילים כדוגמת מאקו, או  Ynet וגם ברשתות חברתיות כמו FACEBOOK ודומיהם.

 

תקציבי הפרסום באתרים הגדולים כמו YNET או WALLA ודומיהם, נעים בין עשר לעשרות אלפי ש"ח ולפרק זמן מוגבל. הפרסום בשאר האתרים כמו FACEBOOK או YOUTUBE , ואפילו GMAL עולה לך הרבה פחות.
 


התחל עוד היום והצטרף למבצע פרסום מיוחד!

 


צפה בסרטון " זינוק בעליה" - כנס המפרסמים של Google ישראל שנערך בשנת 2010: 
 

 
הצטרף להצלחה כבר כעת, התחל פרסום באינטרנט עכשיו!
 
באפשרותך לפרסם באינטרנט כמעט בכל מקום בו ניתן להציג פרסומות, לקבל חשיפה גדולה מאוד בכל מדיה מקוונת בה מאות אלפי מבקרים ביום המפולחים בזמן אמת און ליין לפי גילאים ולפי תחומי עניין, כולם יראו את קמפיין הפרסום שלך, ייחשפו למותג שלך, ייראו את המודעות שלך ויבקרו באתר שלך.

דבר זה יאפשר לך גישה ללקוחות חדשים פונציאלים והחדרת מוצרים או שירותים חדשים לשוק, באמצעות פרסום, חשיפה גבוהה בניית מותג מנצח! 

 
להקמת קמפיין פרסום באינטרנט ולייעוץ מקצועי 
 
פנה כעת: 08-946-2777 ומומחה פרסום בגוגל - יקבל את פנייתך.

או שלח הודעה ונתקשר אליך מיד: 
 
 
 
KGS פרסום בגוגל - פרסום באינטרנט  08-946-2777 Mail: kgsys@walla.com
.Copyright © 2009-2012 KGS4U.COM. All rights reserved
מסמך גילוי נאות של Google - עבודה עם שותף צד שלישי - Google third partie
שותפים מוסמכים של גוגל