KGS - פרסום בגוגל - מומחים לפרסום ממומן ב-Google AdWords
 

המפתחות להצלחת העסק שלך. 

KGS - שותפים מוסמכים של Google
 
פרסום בגוגל

טלפון: 08-946-2777
סיכום השנה ביוטיוב, שנת 2012 - סרטון מיוחד.  |  1.2 טריליון חיפושים. 146 שפות. מה חיפש העולם בשנת 2012?  |  סיפור הצלחה: 5 בלונים.  |  יתרונות הפרסום בגוגל  |  הצלחות שיווקיות ב 2011  |  סקר צרכנים - 2012 - שנת הפרסום המקוון  |  


מקצוען פרסום בגוגל מחיר טוב !


 
דף הבית >> פרסום בגוגל


פרסום בגוגל - מילה של מומחה.


לייעוץ עם מומחה, והצעת מחיר פנה אלינו עכשיו!
הגדל את העסק שלך עם פרסום בגוגל 

 
בעל עסק/חברה: בוודאי קיבלת פעם פניה מחברה כזו או אחרת ובה הוצע לך קידום אתר בגוגל, או פרסום בגוגל לאתר שלך, ו/או כל שרות אחר אשר המילה Google התווספה לו.

בחלק מהפניות, אולי נתנו לך להבין ש"מדברים איתך מגוגל"... ולא חדלו להדגיש עד כמה נחוץ לך הפרסום בגוגל, וכמה חשוב שתופיע שם בעמוד הראשון... 

על כן הם אפילו יבואו לקראתך במחיר, ובמס' התשלומים... וכי בעקבות ההתקשרות איתם תהיה תמיד ראשון בגוגל והעסק שלך יצמח וישגשג... וכל זאת בתשלום חודשי קבוע בסך X ש"ח.

האמת על הפניות אליך בנוגע לפרסום בגוגל:

כל מנועי החיפוש המכובדים והשימושיים ביותר, אשר מציעים פרסום באינטרנט, ובראשם Google אינם פונים למפרסמים טלפונית, ובטח שלא יגיעו לעסק שלך אישית.

זאת ועוד, אין איש שיוכל להבטיח לך ולערוב לכך כי בעקבות הפרסום בגוגל תדורג תמיד ראשון בתוצאות החיפוש. איך תדע? 

פשוט שאל את המציע: "האם אתה ערב אישית שאופיע תמיד ראשון בתוצאות החיפוש בגוגל ?".
ונראה אם מישהו מוכן לחתום לך על זה... (ואם כן... ברח ממנו מהר!)


Google - אך ורק הם, קובעים את דירוג המודעות בכל קמפיין ומחליטים מי יופיע ראשון, מי שני וכן הלאה זאת ע"פ מס' קריטריונים שיפורטו בהמשך.
 

מסע פרסום בגוגל

מיד נספר על מחירי הפרסום בגוגל, כיצד הם נקבעים, וכמה זה עולה, אך תחילה חשוב שתדע כי בעת פנייתך אלינו אנו נבדוק תחילה את הענף בו העסק שלך פועל, בודקים מי הם המתחרים, שלך, ומה רצונך להשיג מהפרסום.

לאחר ביצוע הבדיקה ניצור עבורך קמפיין פרסום בגוגל הכולל בתוכו מסעות פרסום שונים המותאמים באופן אינדיוידואלי לעסק / לארגון שלך לפי צרכיו, השרות שהוא מעניק ללקוחותיו, ובהתאם למוצרים אותם הוא מוכר.

מסע הפרסום שלך יוקם ויפורסם ברשת מיד לאחר ביצוע מחקר מילות מפתח, בדיקת התחרות בענף, מיטוב לאתר שלך, (אופטימיזציה) וניסוח מודעות מוכרות עם תוכן שיווקי יצוק, (קופירייטינג) - ראה: שיווק באינטרנט הגורמות ללקוח הפוטנציאלי להקליק על המודעה שלך ולהיכנס לאתר שהוא למעשה בית העסק שלך ולבצע בו את הפעולה הרצויה. (קניה, הרשמה וכו').

אנו עוקבים מקרוב אחר כל קמפיין פרסום בגוגל ומקפידים על אופטימיזציה מתמדת למודעות, למילות המפתח ולאתר האינטרנט של העסק שלך ושומרים על מיקום גבוה שלו בכל תוצאות החיפוש הרלוונטיות לעסקך.

למעשה, אין מדובר ב "עוד" שרות של סוכנות לפרסום בגוגל - אנו מתמקדים בעיקר ביצירת לידים (פניות) של לקוחות איכותיים, לידים שמובילים את הלקוחות לעסק שלך תוך חיסכון ניכר בזמנך, ובעלויות הפרסום שלך.

פנה אלינו והחל להציג את העסק שלך בפני לקוחות פוטנציאלים שגם ברגע זה ממש מחפשים במנוע החיפוש גוגל את מה שאתה מציע.
 
התחל פרסום בגוגל עוד היום. חייג עכשיו! 08-9462777
 

המשך לקרוא והבן כיצד באמצעות מערכת הפרסום של Google תגיע אל הלקוחות הרלוונטיים ביותר, ומיד לאחר מכן קבל מידע על מחירי הפרסום בגוגל.
 
מיקוד מודעות לקהל יעד ב - Google.
 
בזמן שהלקוחות גולשים באינטרנט, הם מבקרים באתרים שונים, וכן הם נחשפים למודעות גוגל הקשורות לתוכן שהם רואים באתר. 

לדוגמה: אתר העוסק ברפואה יציג מודעות Google של רופאיםמוצרים ואביזרים רפואיים, או קליניקות. כך שהמודעות רלוונטיות לגולשים המחפשים רופאים, מוצרי רפואה, או קליניקות מיוחדות..

את הפרסום בגוגל ניתן למקד גם לאתרים מסויימים ברשת האינטרנט, ואפילו אפשר לבחור באילו אתרים לפרסם ובאילו לא להציג מודעות כלל.

באמצעות פרסום בגוגל אפשר לקבוע:  למי לפרסם,  מתיי,  היכן, ובאילו ימים ושעות, ואפילו ע"פ חתכים שונים כגון: ארץ, אזור, שפה, מין (זכר/נקבה) ועוד...

הודות למקצוענות חסרת הפשרות שלנו תקבל בוודאי כניסות איכותיות רבות אל האתר שלך בתגובה למודעות השיווקיות והקמפיינים המוצלחים שאנו יוצרים. 
 
פנה כעת והגדל את העסק שלך באמצעות פרסום בגוגל.
 
כתוב לנו או חייג
: 08-946-2777

בלחיצה ("קליק") על מודעה הלקוח מגיע לאתר שלך = לעסק שלך, ותפקידו של האתר הוא לגרום לו,
לפנות אליך או לבצע רכישה/השארת פרטים או הרשמה.


חשוב להקפיד כי אתר האינטרנט שלך יותאם ללקוח הפוטנציאלי ויכלול בין השאר גם תוכן שיווקי המעודד רכישה/יצירת קשר. 

תקבל פתרונות אינטרנט מקיפים לעסק / ארגון שלך, שמאוד יועילו עבורך, בין השאר: פרסום בגוגלבניית אתר אינטרנט, פתרונות שיווק באינטרנט, ביצוע אופטימיזציה לאתר קיים, ובעיקר לקוחות איכותיים!

זכור: פרסום בגוגל, הוא חובה לכל עסק / ארגון המכבד את לקוחותיו. 

 
הצטרף להצלחה ופרסם בגוגל עוד היום, התחל עכשיו! 
 
פנה כעת והגדל את מכירותיך באמצעות פרסום בגוגל | שיווק באינטרנט.

קרא גם על המחירים וכדאיות ההשקעה בפרסום - דווקא במנוע החיפוש גוגל.

 

פרסום בגוגל מחירים לעומת התמורה..


מודעת פרסום על עמוד שלם בעיתון ארצי של סוף שבוע בו תשלם מחירים לא זולים.. על המודעה שלך יעלה לך אלפי שקלים, כך תניב אולי חשיפה יפה... 

אך עליך לקחת בחשבון כי את המודעה שלך יראה רק מי שקנה את העיתון  וגם מי שלא מתעניין או מחפש את השרות/המוצר שלך, ופשוט מדפדף לו הלאה... 
נו... לא חבל על הכסף שלך ???


פרסום בגוגל הנו פרסום ממוקד בו הגולש (הלקוח הפוטנציאלי) מחפש את השרות או המוצר שלך ועכשיו (!) ובלחיצת עכבר (קליק) הוא מגיע ישירות אליך = לעסק שלך רק אז אתה תידרש לשלם
ובד"כ מדובר בסכום זעום ביחס לתמורה שתקבל.

Google אינה גובה תשלום על הופעת המודעה שלך בתוצאות החיפוש מול עיני הגולש, (זוכר את העיתון..?) אלא אך ורק אם הלקוח "הקליק" על המודעה שלך.

כך יוצא שאתה משלם בפועל רק עבור לקוח שהגיע אל האתר שלך ולמעשה "נכנס אל העסק שלך".

פרסום במנוע החיפוש גוגל זו שיטת הפרסום הטובה והמשתלמת ביותר שקיימת היום.


קרא את התשובה לשאלה "כמה עולה לפרסם בגוגל"...

פרסום בגוגל - עלויות ומחירים


חשוב להבין: לפרסום בגוגל יש מחירים שונים ולא קבועים לכל "קליק" על מודעה. בהמשך תוכל לקרוא על גובה המחיר לקליק, כיצד הוא נקבע ולהבין בכלל את שיטת התמחור של גוגל.

כאמור, Google מחייבים לפי "קליקים" על המודעות ועלות המחיר לקליק משתנה כל הזמן...
בד"כ עלות של "קליק" ממוצע משוער תנוע סביב: 1.30 - 10 ש"ח.


למעשה המחיר נע בין אגורות בודדות ויכול להגיע אף לעשרות ומאות שקלים - (תלוי בענף ובכמות המתחרים המפרסמים בגוגל .)

לצורך המחשה: נכון לחודש 10/2012 המחיר הממוצע לקליק בענף הריהוט לבית, נע בין: 1.27 ל- 4.00 ש"ח  ברשת החיפוש של Google. (בתוצאות מנוע החיפוש שבעמוד הראשון)

לעומת זאת - המחיר לקליק בענף הנדל"ן ממוקד למושבה מזכרת בתיה נע בין 40 אגורות ל-80 אגורות בלבד.

מחיר "קליק" בודד במסע פרסום בגוגל מתומחר גם לפי מס' קריטריונים נוספים ש - Google קובעת אותם, והבולט שבהם נקרא "ציון איכות" :

גוגל עובדים בשיטת ה "מכרז" בו המפרסמים שהקימו קמפיין פרסום בגוגל מתחרים זה בזה ומציעים הצעות מחיר לביטויים ומילות חיפוש (מילות מפתח) שלהערכתם הגולשים מקלידים ולוקחים בחשבון גם את הדברים הבאים:
  • רלוונטיות :  ככל שהמודעה שלך יותר רלוונטית לגולש ומקבלת יותר קליקים כך Google תגבה ממך מחיר נמוך יותר.
  • תחרות :  ככל שיש פחות מתחרים בתחום מסויים כך המחיר לקליק יהיה נמוך יותר.
  • עמוד נחיתה :  אם באתר האינטרנט שלך יש תוכן איכותי ורלוונטי לגולשים  - כך תקבל מחיר טוב יותר לקליק.
ישנם קריטריונים נוספים אותם גוגל מחשיבים, כמו: ותק החשבון, ציון האיכות של המודעות ומילות המפתח בקמפיין, הסטוריית החשבון, קריאייטב המודעות ועוד... 

לעסק / ארגון שלך תקבל מחירים לקליק נמוכים במיוחד, תקבל יותר "קליקים" = יותר לקוחות פוטנציאלים וכל זאת בתקציב פרסום הגיוני וסביר, זאת הודות לנסיון הרב ושיטות העבודה אשר פיתחנו במרוצת השנים.  

האם אתה בעל עסק ועדיין אין לך קמפיין פרסום בגוגל? אתה חייב לעסק שלך נוכחות באינטרנט ובפרט במנוע החיפוש Google, וכמו בכל זירה עסקית תחרותית העסק שלך חייב להיות חשוף ללקוחות. אחרת איך ידעו עליך?

האם היה לך פרסום בגוגל אך התאכזבת?

האם המתחרים שלך נמצאים שם?

התקשר למקצוען מומחה לפרסום בגוגל והצטרף להצלחה.
 
פרסם ללקוחות שלך במקום בו הם מחפשים !
התחל פרסום בגוגל כעת! התקשר עכשיו: 08-9462777

 

נשמח לקבל את ההזדמנות לעבוד איתך.

עבור העסק שלך, ניצור מסעות פרסום ב-Google במנוע החיפוש ובאתרים רלוונטים ברשת האינטרנט בישראל, באמצעות מערכת הפרסום של גוגל מודעותיך יופיעו גם בסלולרים - מכשירי iPhone
וניידים אחרים עם דפדפני אינטרנט מלאים.
 
הקמפיינים מנוהלים ע"י אנשי מקצוע אשר עושים מלאכתם נאמנה ומקדישים את מיטב מרצם וזמנם להקמה, בדיקה ומעקב של כל קמפייין פרסום בגוגל או קמפיין פרסום באינטרנט המנוהל על ידינו,
דבר זה מבטיח לעסק שלך להיות המוביל בתחומו, או, במצב של ענף תחרותי במיוחד, נדאג לאפשר לך להיות בין הבולטים והמובילים בענף.

 
אנשינו בודקים, עוקבים מקרוב ומבצעים אופטימיזציה מתאימה לכל מסע פרסום המנוהל עבורך.

אנו עושים זאת  מתוך אהבה רבה לתחום ובאמצעים תקניים וחוקיים המוכרים ע"י מנועי החיפוש ברשת האינטרנט באמצעות מומחה לפרסום בגוגל.


אם תרצה לבנות אתר אינטרנט עבור העסק / הארגון שלך במחיר סביר לחלוטין, אתה מוזמן לעשות שימוש עצמאי בתוכנה לבניית אתרים כדי לבנות לך אתר אינטרנט בעצמך, אתר המותאם ומעוצב בדיוק ע"פ בחירתך וטעמך האישי. אתר ידידותי לגולשים ומותאם גם לסמארטפונים ולכל מנועי החיפוש כשגוגל בראשם.

התחל פרסום בגוגל כעת!  
פנה אלינו עוד היום או התקשר עכשיו:  08-9462777
עובדה: פרסום ב-Google מניב לקוחות!
 

 

 

 

 
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
KGS פרסום בגוגל - פרסום באינטרנט  08-946-2777 Mail: kgsys@walla.com
.Copyright © 2009-2012 KGS4U.COM. All rights reserved
מסמך גילוי נאות של Google - עבודה עם שותף צד שלישי - Google third partie
שותפים מוסמכים של גוגל